počet produktů: 0
cena: 0 CZK (0 EUR)
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 12
týden: 63
celkem: 85722
produkty v akci
Minizahrádka
128 CZK (4.86 EUR)
nejprodávanější produkty
nejnovější produkty
MINIZAHRÁDKA  INTERIÉR
150 CZK (5.7 EUR)

OBCHODNÍ PODMÍNKY

NÁKUPNÍ ŘÁD INTERNETOVÉHO OBCHODU KERAMI.cz

 

Prodávající

KERAMI

Jitka Literáková

Čeladná 676

739 12 Čeladná

IČO: 76375498

 

Kupující: spotřebitel, firma, státní instituce

 

Ceny:

Aktuální cena je vždy zobrazena v internetovém obchodě. Všechny ceny jsou konečné. Neplátce DPH.

 

Kupující:

Pro závazné odeslání objednávky je nutné vyplnění údajů potřebných k realizaci objednávky. Kupjjící se zavazuje vyplnit pravdivě údaje nutné pro úspěšné doručení objednávky. Nabídka elektronického obchodu je volně přístupná přes www.kerami.cz.

Prodávající se vyhrazuje právo změny popisu a ceny produktů v elektronickém katalogu bez předchozího upozornění.

 

Objednávky:

Objednávka zboží:

Objednat zboží je možné telefonicky tel. 739 071 193, písemně mailem keramishop@seznam.cz, v internetovém obchodě. Elektronická objednávka musí obsahovat veškeré nutné údaje a náležitosti ve formuláři. Objednané zboží bude dodáno za cenu platnou v okamžiku objednání. 

 

Doprava: Doprava bude provedena provozovatelem obchodu při objednání pecí pro výpal keramiky. Ostatní zboží bude dodáno přepravní službou. Při hodnotě objednávky přesahující 7000,-Kč bude zboží dopraveno zdarma.

Termín dodání: Zboží, které je momentálně skladem, je doručeno zákazníkovi nejdéle do 10 pracovních dnů.

Platba za zboží a služby:

Objednané zboží - u vypalovacích  pecí, vyžadujeme vždy platbu předem před uskutečněním dodávky. Zboží bude expedováno po připsání částky na účet dodavatele. Ostatní zboží zasíláme na dobírku.

 

Ochrana osobních údajů:

Zákazník dává souhlas firmě Jitka Literáková podle zákona č. 101/2000 s uchováváním jeho soobních údajů získaných při objednávce nebo registraci na internetovém obchodě KERAMI.cz za účelem zpracování jeho objednávek, archivování osobních údajů o kupujícícím a o jeho nákupech a za účelem zasílání feklamních nabídek a akcí, vztahujících se ke zboží na internetovém obchodě. Naše firma respektuje zákon na ochranu osobních údajů, neposkytujeme žádné informace třetím osobám. Provozovatel prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu a nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či nijak zneužity.Pokud zákazník nebude nadále chtít, aby tyto údaje firma KERAMISHOP - Jitka Literáková uchovávala, je povinen toto písemně oznámit na adresu Jitka Literáková, Čeladná 676, 73912.

 

Vrácení zboží

Zboží objednané v internetovém obchodě, dodané dopravcem a zaplacené zákazníkem je možné v souhladu s občanským zákoníkem dle par. 53, odst.4 zákona, písm.g) do 14-ti dnů od převzetí zboží vrátit prodejci - odstoupit od smlouvy za následujících podmínek:

- doručit zboží na adresu prodejce na vlastní náklady spolu s přiloženým vyjádřením zákazníka o odstoupení od smlouvy. Zboží musí být nepoškozené a kompletní spolu s kopií dokladu o koupi.

 

Možnost vrátit zboží - odstoupit od smlouvy se nevztahuje na dodávku zboží:

- upraveného či atypicky vyrobeného na přání zákazníka, či na zboží objednaného speciálně a výslovně na jeho přání dle obč. zák. par. 53, odst.8 pís.c).

 

 

 

Závěrečná ustanovení:

Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i platnou cenu objednvaného zboží včetně přepravného či balného, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objuednávkou je kupující neodvolatelně vázán. Účastníci se výslovně ve smyslu ust. par. 262 odstavce 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ust. par. 409 a násl.